| Terminatorul2 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune si mie un site in de pe care as putea descarca Counter-Strike 1.8 pentru ca as vrea sa vad care e diferenta intre aceste si 1.6 sau 1.7

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Pai prin torr ent.scuze ca am scris dar altfel nu ma lasa TPU

| Terminatorul2 explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Am incercat da nu pot sa-l iau doar prin torr ent ca mai trebuie siteul de pe care sal ciordesc big grin

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Sper ca acum ti-am fost de folosbig grin

| Terminatorul2 explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Mersi chiar acum citeva minuta l-am instalat

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Merge? e diferit fata de celelalte c.s?big grin...nu de alta da imi plac si mie jocurile de genul astabig grin

| Terminatorul2 explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Da e alta grafica alte arme si e mai greu

| Terminatorul2 explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Bine mai sunt si arme din celelalte

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru Terminatorul2):

Ma bucur ca iti merge si am gasit o solutie cumvabig grintongue...mie imi place mult call of duty si delta force...mai ma joc din cand in cand cs chiar daca sunt fata nu are nimic credbig grin

| Terminatorul2 explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Call of duty mi se pare prea greu, ajung pe la sfirsitul jocului da de acolo nu stiu unde trebuie sa ma duc straight face si nu n-are nimic daca joci jocuri din aste eu am o colega care joaca fotbal si e mai priceputa decit majoritatea colegilor laughing

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru Terminatorul2):

Te cred.eu m-am jucat call of duty 2 ca restul nu pot sa mi le pun ca imi merge greu trebuie sa schimb multe la pc si hitman m-am jucat doar 1 acela mi se pare greu cat de cat big grin

| Terminatorul2 explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Daca tot iti plac jocurile astea incearca Assassin's Cred

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru Terminatorul2):

Da stiu assasin imi place mult il am pe tel da pe pc nu merge ca am placa video micasad doar de 512