| anonim_4396 a întrebat:

imi rulează CS GO daca imi iau laptopul acesta?

Laptop ASUS VivoBook 15 X540MA cu procesor Intel® Celeron® N4100 Quad-core pana la 2.40 GHz Gemini Lake, 15.6", 4GB, 500GB, Intel® UHD Graphics 600, Free DOS, Chocolate Black

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Maxim 30 fps.

| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Vei avea noroc dacă îți va rula cu 30-40FPS cu toate setările pe minim și 720p. Dar e posibil să ai probleme mari cu jocul imediat ce ai intrat într-un meci. 4GB RAM este mult prea puțin pentru Windows+Steam+CS:GO, mai ales că placa video folosește și ea din memoria RAM.