| Valy9999 a întrebat:

Laptop ASUS 15.6" VivoBook X541UA, HD, Procesor Intel® Core™ i3-6006U (3M Cache, 2.00 GHz), 4GB DDR4, 500GB, GMA HD 520, FreeDos, Chocolate Black, no ODD
SAU Laptop HP 15-bs018nq, Intel® Core™ i3-6006U 2.0GHz, 15.6" Full HD, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics 520, Free Dos Care e mai bun?

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Al doilea este mai bun deoarece ecranul are rezoluția Full HD, te ajută foarte mult dacă dorești să lucrezi pe el.

| ppandialex19 a răspuns:

Prima varianta este mai ok, din punctul meu de vedere.
Insa nu te astepta sa te poti juca pe el (daca asta insinuezi) prea multe jocuri.

| Valy9999 explică (pentru ppandialex19):

Il iau pentru facultate. si daca va fi sa joc ceva poate cs:go, daca am timplaughing