| SpaimaN3agra a întrebat:

In legatura cu ValMondial ultra fun metin2, cum fac si eu armura de aia de saman care seamana cu costumul de baie? Am vazut mai multi samani care poarta asa un fel de slip care are rochie pe o parte a corpului. sau cum fac sa obtin king2? Am incercat sa il transform pe king1 in 2 la tyrax si nu am reusit nu mergea.

Răspuns Câştigător
| lrls a răspuns:

Costumul ala de baie se numeste sexy____(shaman, sura, etc).Il cumperi ori de pe site votand, sau il cauti la magazine.Iar king 2 cade la zombie.Bafta!

3 răspunsuri:
| Razvan9799 a răspuns:

Armura de aia votezi pe site iei puncte si cumperi armura si king2 il faci nu-s-tiu ce are de nu ti-a mers! Vinde si tu king1 pe king 2 si mai dai 200KKwinking

| Razvan9799 a răspuns:

Ma tie iti merge valmondial inte orele 23 si 8 dimineata?

| SpaimaN3agra explică (pentru Razvan9799):

Scuze ca nu am raspuns mai devreme.M-am lasat de metinu ala(poveste lunga cu windowsu).Dar am gasit raspunsul la problema mea.kingu2 pica la zombie.si nu nu stiu daca merge intre orele 23 si 8