| Deasonyka a întrebat:

in teorie toate consolele xbox se conecteaza la internet? Ca sa joci gta 5 online (multiplayer) trebuie sa fie modata consola sau merge sa joci gta multiplayer dp orice fel de consola xbox 360?
Cand joci online, joci cu toata lumea? Sau joci doar cu cei care joaca de pe xbox la fel ca tine?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Toate consolele se pot cenecta la net! Modarea e pentru a nu cumpara jocurile ci le descarci si te poti juca singur nu pe net! poti juca online cu jocurile cumparate din magazin!
Cei de la Microsoft au promis ca vor face compatibile jocurile si cu cei de pe pc dar eu inca nu stiu daca s-a ajuns pana acolo.