| Deasonyka a întrebat:

in teorie toate consolele xbox se conecteaza la internet? Ca sa joci gta 5 online (multiplayer) trebuie sa fie modata consola sau merge sa joci gta multiplayer dp orice fel de consola xbox 360?

4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Nu trebuie sa fie modata ca sa joci online. Da, ca sa joci online ai nevoie de joc si internet, atat.

| Deasonyka explică (pentru AlinKun):

Multumesc frumos, inca ceva voiam sa te intreb.Cand joci online, joci cu toata lumea? Mai exact chiar si cu cei care joaca de pe PC sau va trebui sa joc online doar cu cei care au xbox?

| Deasonyka explică (pentru AlinKun):

Multumesc foarte mult, cand joc online joc cu toata lumea? Inclusiv cei care joaca de pe calculator sau sunt nevoita sa joc doar cu cei care au doar xbox la fel ca mine?

| AlinKun a răspuns (pentru Deasonyka):

Din pacate nu pot sa-ti raspund la intrebarea asta, din moment ce nu detin jocul. Unele jocuri permit jucatorilor de pe toate platformele sa se joace impreuna, nu stiu insa daca e si cazul aici.