| sticksulet a întrebat:

Buna TPU
Inainte sa instalez The sims 3 pets, trebuie sa instalez alt sims 3?
ma refer ca stiu ca la The sims 2 trebuie instalat intai Sims Deluxe
Cum instalez The Sims 3?
Funda

Răspuns Câştigător
| MuzicaBooM a răspuns:

Intai instalezi jocul de baza SIms 3 si apoi instalezi expansiunea Sims 3 Pets.
Sims 3 Pets este ultima expansiune care se instaleaza in Sims 3 si daca mai vrei si alta expansiune in joc atunci instaleazo pe cealalta si apoi Sims 3 Pets.
Ordinea in care se instaleaza expansiunile
Jocul de baza:
1.The sims 3
2. World Adventures
3.High End Loft Stuff
4.Ambitions
5. Fast Lane Stuff
6.Night Life
7. Outdoor Living Stuff
8.Generations
9.Towns Life Stuff
10.The Sims 3 Pets
11.The Sims 3 Showtime
NOTA: Crackul se instaleaza la urma dupa ce instalezi toate expansiunile. Toate expansiunile se instaleaza cu Daemon Tools la fel cum se instaleaza SIMS!
INSTALARE:
1.Descarca si instaleaza Daemon Tools pe computer.
2. Open Daemon Tools, click pe "Add File" (TheSims.iso) si apoi click pe "monteaza imagine".
3.Instaleaza jocul The Sims 3. Numarul de serie este mentionat la fiecare pach
4.Copiaza si lipeste fisierul "TS3. exe (MEDICINA Crack) în" C/Program files/The Sims3/Game/Bin
5 Dublu click peº TS3. exe y... Poti deschide jocul! Enjoy!
Cum instalezi vezi aici:
http://www.youtube.com/watch?v=xehan8X-PgU

Bafta!

8 răspunsuri:
| sticksulet explică (pentru MuzicaBooM):

Multumesc mult!

neluL
| neluL a răspuns (pentru sticksulet):

Cu placere! bye, bye wave

| SakuraBlooms a răspuns:

Adica? cum pui crackul la sfarsit. dupa expansions? nu se pune dupa fiecare expansion in bin peste base game?

| VenomMist a răspuns (pentru SakuraBlooms):

Instalezi expansionurile care le vrei si sa zicem ca te opresti la generations, pui crackul lui, nu trebuie sa il pui la fiecare expansion doar la care te opresti.

| Alin_Stefan_Alin_Stefan_1995 a răspuns:

STEP1:Instaleaza the sims 3
STEP2:copiaza crack-ul in c: /programfiles/electronicsart/sims3/game/bin
STEP3:joaca-te

| ℓαυrıtα a răspuns:

De unde l-ai luat da-mi te rog si mie linkul ca nu il gasesc nici unde.

| Silaghi_Timi_1996 a răspuns:

Am si eu o problema... am instalat totul corect, imi intra in joc, dar cand trebuie sa aleg orasul imi arata "Disk autorization failure... " Ce trebuie sa fac?

| MuzicaBooM a răspuns (pentru Silaghi_Timi_1996):

Si eu am avut problema asta, dar pana la urma mi l-am luat fara hack de pe net, ci cu bani de la magazin