| OviSimple a întrebat:

Incerc si eu sa instalez GTA V si imi da aceasta eroare: decompression failed with error code-12. Ce pot face? Eu jocul l-am mai avut instalat si m-am si jucat dar am facut windows-ul dupa care nu l-am mai luat. si acum cand am vrut sa il iau iar imi da aceasta eroare. si nu numai la el si la alte jocuri. Poate sa fie de la windows? pentru ca am facut windows-ul si nu am sters ce aveam inainte si poate este un virus, sau altceva. Gta-ul nu il am pe steam. cele de pe steam ma lasa sa le instalez fara nici o problema. dar astea nu. poate este ceva si de la daemon tools. nu stiu. m-am uitat pe Youtube si nimic nu mi-a fost de folos. si unde sunt multe dislike-uri nu ma bag ca poate stric ceva. Dau funda pentru cine ma poate ajuta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OurNation a răspuns:

Incearca sa faci room la hard disk. Ai ssd? reinstaleaza windows cu clean insall si lasa o partitie goala de 128gb si restul pentru windows, iar gta sa instalezi in acel diak gol de 128gb, sper ca te-am ajutat

| OviSimple explică (pentru OurNation):

Am C:-ul de 465GB iar D:-ul de 149GB Fac windows-ul pe C: si instalez jocul pe D: iti multumesc. voi incerca sa fac acest lucru. pana atunci cu siguranta ai funda pentru ca, asta mi se pare cea mai buna idee, am intrebat si prietenii dar nu stiu nici ei si na.

| OurNation a răspuns (pentru OviSimple):

Mersi. Daca merge sau nu anunta-ma, sa stiu daca vin cu alta idee