| Adelina20000 a întrebat:

Intrebare pentru cei ce joaca WoW. De unde il pot descarca mai exact dupa site-ul oficial jocului Wow. Mi-am facut cont si vreau sa il descarc si habar nu am de unde.

Răspuns Câştigător
| floryynnel a răspuns:

Vrei sa il joci pe site-ul oficial? acolo nu stiu, dar eu descarc wow de pe multen, iti apare acolo si cata si wotlk, iti alegi si dupa decat schimbi serveru pe care vrei sa joci.Nu stiu cum este cu oficial, nu am jucat dar stiam ca pana la lvl 20 este gratis pe serveru oficial.
multen este un site de wow(cel mai bun privat) scrii multen wow, scuze pentru publicitate

3 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Nu poti juca Wow Free chiar daca asa se fac reclame, trebuie sa cumperi jocul (il gasaesti la mai toate magazinele de electronice mari) costa undeva la 40-60$!
Bafta!

| LittlePunk a răspuns:

Daca vrei sa joci WoW poti juca de pe Freakz.Eu am jucat un timp acolo si pot sa zic ca mi-a placut.Incearca-l sa vezi cum este.

| WaRsTaRs a răspuns:

Trebuie cumparat wow altfel nu ii poti joca