| alexluizzzzz a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Iphone si am o intrebare: Daca vreau de exemplu sa descarc o melodie trebuie numaidecat de pe site-ul lor? (itunes) sau pot descarca de pe orice site?

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Poti descarca de oriunde. Dar trebuie sa o pui in iPhone prin iTunes.

| Popescu_Andrei_1995_Z7Mc a răspuns:

Tu nu trebuie. sa descarci de pe un site, un iphone are el o aplicatie unde tot ce trebuie. sa faci e sa intri in fisierul muzica si iti va aparea acolo dwonload