| AndreeeexD a întrebat:

Joc Metin2 RO si nu stiu ce caracter sa-mi creez! Lamuriti-ma voi!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Cyene a răspuns:

Fa-ti o samanca, cartile sunt ieftine si poti sa-ti iei usor un iubitlaughing

7 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Razboinic cresti bine mental e de crescut,sura bm e in dueluri,sura arma e de crescut, samanu da buff, ninja e bun te sfatuiesc warr

| ILoveMoon a răspuns:

Depinde daca vrei sa fi pvp alegi sura bm, dar el nu creste bine daca vrei sa cresti si sa stai la metine alegi sura arme cel mai bine ca la level mare e si bun in pvp, razboinicul mental e bun la crescut body e bun la duel dar nu cu sura bm.

| 7Roby7 a răspuns:

Depinde...Cu ce ti-ar placea sa fi? Atacul de la departare cu sageti sau magie sau atac din apropiere cu sabie? Cel mai tare~Razboinic pe locul 2~Arcas locul 3~Saman locul 4-Sura.Dar e o diferenta de putere mica intre ei. Oricum la sfarsitul jocului sau pe acolo(level 75-90)toti au cam aceeasi putere(desigur, fara includerea unei armuri+9 sau +8, doar asa puterea lor). Sper ca te-am putut ajuta.

| Niciunnume a răspuns:

Razboinicul este cel mai bun caracter funda?

| AndreeeexD explică:

Vreau un caracter care poate sa creasca repede! Ca cu itemele ma descurc.

| AndreeeexD explică:

Am uit sa va zic ce magii sa-mi aleg la caracterul respectiv.

| AndreeeexD explică:

Cy26 raspuns final! Chiar iti multumesc!