| Nutresastii_Daniel_1994 a întrebat:

Vreau si eu sa fac in servarul meu de metin2 o noua rasa de la 0. Vreau sa creez un caracter nou, abilitati noi, accesorii, armuri dar nu stiu de unde sa incep...

3 răspunsuri:
| FreshSalad a răspuns:

1. te conectezi la contul tau
2.cand esti la alegerea caracterului ai doua sageti sub forma de sabie fix la picioarele caracterului, apesi pe una dintre ele
3. in partea stanga o sa ti apara butonul creeaza si de acolo te descurci sigur

| Nutresastii_Daniel_1994 explică (pentru FreshSalad):

Eu vreau sa implementez eu un caracter de la zero la fel cum au bagat astea pe metin2 official lycanul ala

| FreshSalad a răspuns (pentru Nutresastii_Daniel_1994):

Nu prea cred ca ai cum