| catalino200 a întrebat:

Buna TPU.
Joc metin2ro si am un hack numit m2bob (www.m2bob.eu).
De Ieri imi da eroare cand se log-eaza in metin, si nu imi deschide a doua fereastra (hack-ul).
Imi puteti da pe langa informatie inca un hack care sa functioneze, sau un bug de care pot profita pentru a crea mai mult yang, un hack de yang mi-ar prinde foarte bine(functinabil, fara keylogger si dinalea)
Dau funda!
(apropo am reinstalat metinul, reinstalat hack-ul si la fel)

Răspuns Câştigător
| heriCafe a răspuns:

WTFlaughing, au facut update a hackshield si ti la detectat... si mai bine ai juca fara hack, si acum cu updatu asta nu mia exista hakuri... mia asteapta o luna sa iasa altele.

| catalino200 explică (pentru heriCafe):

Stai lin ca am multe iduri de mess. nu folosesc contul pe un id pe care am contul marelaughing crezi cas asa prost?laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma.asta e cel msai bun restul is cu bani sau virusi. multumeste-te cu atat