| radustroie a întrebat:

Buna TPU joc metin2timi si nu mai merge ce s-a intamplat cu serverul s-a inchis pentru totdeauna? va rog spuneti-mi dau funda astept raspunsurile voastre va rog spuneti-mi ce s-a intamplat cu serverul privat metin2timi

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Salut! Este inchis temporar.

| radustroie explică (pentru CosminC86):

Salut CosminC86 esti sigur ca metin2timi este inchis doar temporar?

4 răspunsuri:
| user123456789 a răspuns:

Mai usor OMULE! Mori fara metin? Mai iesi naiba pe afara

| radustroie explică:

Salut CosminC86 esti sigur ca este inchis doar temporar?

| 123danyel123 a răspuns:

Serverul s-a inchis (pentru o vreme) pentru a se adauga lucruri noi. Stai linistit ca conturile nu s-au resetat. Cand se deschide serverul te poti juca ca pana acum! FUNDA? big grin