| Raptorvitus a întrebat:

joc Minecraft de ceva vreme si m-am gandit ca ar fi util sa instalez niste moduri, mai exact WorldEdit si WorldGuard, asa ca am cautat pe YouTube si... am gasit! Am facut de mai multe ori instructiunile date in videoclip dar nu merge... Ati putea sa ma ajutati, sa imi dati un link de unde sa iau modurile si sa imi explicati mai exact cum se face. Am versiunea 1.7.4. FUNDA!

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

World guard si world edit sunt pentru serverele de minecraft nu pentru single.
world guard = protectia orasului
worldedit = sa faci decupaje.

| Raptorvitus explică (pentru SasNetRomania):

Asta nu stiam laughing Atunci exista vreun mod ca sa faci copy/paste pentru single?