| megabum a întrebat:

joc un joc numit League of Legends, probabil ati auzit de el. In fine, am avut o problema foarte grava si a trebuit sa parasesc un meci de PVP. Am fost pedepsit cu LeaverBuster.
Prima data am avut 5 minute, apoi 10 minute, iar acum am 20 de minute.
Presimt ca urmatoarea data voi avea o ora sau 40 de minute.
Pot cumva sa scap de acest LeaverBuster? Stiu ca se duce dupa 5 meciuri, dar e vreo cale ca data viitoare cand iau LeaverBuster, sa iau de la capat, 5 minute, in loc de 40?
Bineinteles, voi incerca sa nu mai iau LeaverBuster.
Pot face un fel de cerere pe site-ul lor ca sa pot reseta LeaverBuster-ul?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Radu98765 a răspuns:

Cel mai mult poti lua leaverbuster de 5 meciuri a cate 20 min. Daca vrei sa incepi iar de la 5 min trebuie sa stai o perioada mai lunga fara sa faci abateri.

| xKill4You a răspuns (pentru Radu98765):

Cum poti scapa de cele 10 minute pentru a reveni la 0
?

1 răspuns: