| 7Roby7 a întrebat:

Joc un joc numit Roblox si vreau neaparat sa fac 105 robux(ca sa imi iau 2 >hats-caciuli).
Nu sunt de acord sa dau bani reali pe robux sau pe BC, OBC, TBC sau sa astept 105 zile(sau mai mult, pentru ca acum 1 robux este egal cu aproximativ 11 tix),asa ca m-am gandit la o noua modalitate de a face acesti robux, si cum nu vreau sa folosesc hack, m-am gandit sa ma folosesc de placeul meu.Prima data am avut de gand sa imi fac pe place un joc de roleplay in care poti sa ai o viata in Paris(adica acesta http://www.roblox.com/Have-a-beautiful-life-in-Paris-pla ce?id=55587355 ),dar mai trebuie sa fac case,sa pun niste chestii,grupurile,tricou VIP,scripturi si Morph Magic nu mai imi functioneaza pe joc nu stiu din ce cauza, asa ca m-am gandit la o noua idee de a face robux. Dupa cum bine stiti, daca intra cineva pe jocul tau primesti 1 tix, asa ca am intrat pe Konturi.ro si am inceput sa caut conturi, nu obligatoriu cu robux sau obc. Daca stau 10 minute in fiecare ora sa intru pe fiecare cont si sa imi intru pe joc timp de 1 minut cu fiecare, as face aproximativ 60 tix in fiecare zi, plus 10 tix ca am intrat pe Roblox, deci in jur de 70 tix pe zi.Ar fi plictisitor si enervant dar accept asta,pentru ca,cam intr-o saptamana, probabil, as avea destui tix pentru a obtine 105 robux,dar problema este ca, pana acum, am facut rost doar de 2 conturi!
Ati putea voi sa imi dati conturi care nu le mai folositi sau sa imi dati reffer(butonul care apare la fiecare nou cont bc ca sa dai 400 robux gratis la cineva)? As fi recunoscator!
Scuze ca am scris atat de mult!
Pe Roblox ma numesc Robertica123 si ID-ul meu de Messenger este furedi.robert@yahoo.com(Skype robert_o. o_77).
Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| Maier_Roby_1996 a răspuns:

Da nu v-ati gandit ca va puteti face conturi si sa intrati pe jocul vostru si sa primiti lol mie mi-a mers

| Smekeru_Alex_1992 a răspuns:

AlexTutancamon1997 numele si parola ALEXANDRU12345

| Giulan_Mihai_1981 a răspuns:

Cume fac rost de roblux?

| Delia_Deli_1999 a răspuns:

Eu nu stiu cum faci robux si ma joc de un an si nu primi nimic dar aceptami cererea de prietenie ma cheama delidelia

| cinecitesteeGAY a răspuns (pentru Delia_Deli_1999):

Eu stiu dar este secretul meu ( nu este hack )

| But_Andrei_1992 a răspuns:

Daca ai cont intra pe trade si mai apasa pe trade curenty si apare acolo iar trade apasa pe el si dai tix la schimb cu robux dar peste 20 de tix iti va da

| AlexandruDarius a răspuns:

O intrebare

| Lepus_Ionut_1988 a răspuns:

Salut TPU joc si eu un joc roblox se numeste ma ajuti sa gasesc cele mai bune coduri sau sabi arme coduri te rog ma ajuti sa gasesc coduri sau ami zici tu coduri

| Adina_Grancea_1987 a răspuns:

Intra pe roblox si acolo sus de tot sterge iar scrie asa robloxcom/promocodes si apoi iti da unde sa scrii un cod si scrii