| mihaela0205 a întrebat:

La Barn Buddy pe hi5, la unii vecini cand furi iti apare mesajul ala in dreapta "I saw that" sau "Thanks for helping me" dar unii si-au facut propriile lor mesaje, cum pot sa imi fac si eu?
Fund@!

1 răspuns:
| HelăăuKitty a răspuns:

Asa imi apare si mie eu am incercat sa dau pe chestia aia ce scrie ''I saw that'' etc. si acolo iti apare o fereastra cu: ''scrie aici'' si acolo iti scrii mesajul apoi dai ''SAVE'' sau ''SALVEAZA'' (daca e pe romana compul daca nu scrie ''SAVE'')

succes! papa! fund@!