| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.La metin2Mondial dupa ce s-a deschis serverul Ultra Fun (Astasia), acum cand ma loghez imi spune: Vous etes banni, conctactez un membre du staff. Ce pot face? Ce inseamna? FUNDA + Vot!

Răspuns Câştigător
| narutohokage_2642 a răspuns:

Vous etes banni=Sunteti banat=Contul dvs este banat.
Poate sa fie banat permanent sau doar pe o anumita perioada.
Majoritatea serverelor baneaza permanent.
Te sfatuiesc sa iti faci alt cont sau sa ul lasi draq de metin ca si eu m-am plictisit de el si incepe sa joci Requiem: Memento Mori! http://www.playrequiem.com/
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Sayonara!