| MrsVamp a întrebat:

happy
Legat de jocul Transformice...
Cum faci sa dai branza ta altui soarece, sau inima care tine locul gaurii sau sa invii!
Mersi anticioat si FUNDITA!winking

Răspuns Câştigător
| Tis a răspuns:

Pai, poți sa dai brânza sau inima de la meniu, la abilitati
Este undeva la ghid spiritual
O zi buna!

3 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Nu se poate da branza altui soarece, nu stiu la ce te referi prin inima care tine locul gaurii (Poate te referi ca in loc de gaura apare o inima - asa e harta) si nu poti invia (sunt jucator de Transformice). Spor!

| MrsVamp explică (pentru PopAdrian):

Ma refeream cand esti saman

| valivalentinuza a răspuns:

Pai... nu este greu de priceput. Să zicem că un șoricel a luat brânzica, apoi a intrat în gaura de șoarec. Tu ai de la abilități brânzici nelimitate și într-o inimioară gaură de șoarece. Dacă un șoarec nu a putut să ia brânză și are need. iar timpul este din ce în ce mai scurt...atunci iei repede brânzica, apoi acea inimioara cu gaură de șoricel. Dar fii atentă, asta se întamplă doar atunci cand deja un șoricel a luat brânza și a intrat în gaură. Succes!
Știu că ai dat deja funda, dar n-ar strica dacă ți-aș spune și părerea mea!