| KidtZzKeviN a întrebat:

M-am decis sa descarc un joc "Norn Saber Online" l-am instalat si cand sa intru in aLOGIn imi spune: This application failed to start because IJL15. DLL was not found.Re-installing the application may fix this problem! ce pot sa fac? imi doresc foarte mult sa-l joc sad imi puteti spune cum pot rezolva problema sau de unde il mai pot descarca?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt multe motive pentru eroarea ta! Uite aici cateva din ele (cu rezolvare)
http://tiny.cc/vv41x