| ThePandacorn007 a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a cele mai bune prietene si nu stiu ce sa ii cumpar (rusinea mea) sad
Face 13 ani,si am mentionat ca e fata da? laughing
Chiar nu stiu ce sa ii cumpar, m-am gandit la un album cu pozele noastre, dar apoi mi-am dat seama ca nu avem prea multe fotografii impreuna deoarece ne-am imprietenit dabea de un an si ceva (eu o cunosc de 2 ani), si parca nu imi vine sa ii iau o bluza sau ceva ce la cumpar tuturor...Sau ar mai fi varianta: sims 2 (e ceva simbolic,sa ii aduca aminte de mine),dar trebuie sa ii cumpar doua cd-uri,unul este deluxe: cel cu care il instalezi si poti decat o data sa te joci pe el, si ar mai trebui sa ii cumpar un cd, de exemplu: sims2 ikea sau sims2 pets, dar asta ar insemna sa dau deja 200 de lei sau poate si mai mult pe cadou si na, nu imi convine, daca ar fi facut 18 ani sau ceva de genul da, dar altfel nu laughing
Funda+Vot celui mai bun raspuns!
P.S. se scuza categoria dar e URGENT

16 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Dai banii numai pe prostii. Daca vrei sa aiba ceva care sa ii aminteasca de tine,cumpara-i o bratara,cercei, un inel, un ceas, o husa pentru telefon, ceva care sa ii foloseasca.

| irina20 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un ceas cu ceva pe el de prietenie sau haios care s-o faca sa zambeasca.

| grab a răspuns:

Poti sa ii faci cadou un iubit?
Vad ca se poarta la greu in zilele noastre! happy

Sau cumpara-i o lanseta cu mulineta ca sigur isi pescuieste ea un prieten cand o intra la liceu!

Nu stiu frate ce sa ii cumperi! Un lego "Capra cu trei iezi" te-ai gandit? Un scaun ginecologic?

Pe google ai incercat "cadouri pentru pubertate"?

Bafta!

| Lavlav a răspuns (pentru grab):

Cat de rautacios mhm....eu cred ca ar fi dragut sa alegi o poza cu voi 2 care iti place si s-o inrameziwinking. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut tongue Deci daca vrei sa ii cumperi ceva, si nu stii ce, mai bine ii dai banii intr-un plic si o lasi pe ea sa aleaga, nu? laughing Asa am facut de multe ori si la ziua nasei si verisoarei mele tongue Daca nu, ii cumperi niste dulciuri, si un joc sau un parfum tongue. Sper sa iti fi dat niste idei happy. Bafta!

| zDenYz a răspuns:

Buna ai putea sa-i cumperi un lantisor, un telefon, un ceas, un inel, o bratara etc.Sau poti sa-i dai bani sa-si cumpere ea ceea ce vrea

| FuckTheSystem01 a răspuns:

O bratara a prieteniei thinking pare dragutlaughing)) nu stiu,,

| Patty03 a răspuns:

Eu personal, celei mai bune prietene i-am cumparat un cufar micut ca acesta : http://www.google.ro/......tp?/imgres
in care am pus un ceas frumos iar pe fundul cufarului am pus un citat in engleza despre prietenie. A ramas uimita si i-a placut enorm de mult :o3
Bafta si cumpara-i un cadou frumos :*
Fundita? :*

| ThePandacorn007 explică (pentru Patty03):

Ar fi o idee, dar de curiozitate, unde ai gasit cufarul?

| Patty03 a răspuns (pentru ThePandacorn007):

La mine in Satu Mare la un magazin mixt ca o librarie imensa... cu de toate gasesti pe la hipermarketuri.

| Patty03 a răspuns (pentru ThePandacorn007):

Dupa ce i-ai dat cadoul, spune-mi te rog ce i-ai luat big grin Si daca s-a bucurat :*...

| ThePandacorn007 explică (pentru Patty03):

I-am luat un tricou, o husa de telefon si doua bratari, ceva cam banal dar cred ca i-a placut laughing

| Patty03 a răspuns (pentru ThePandacorn007):

Draguuut. Avand in vedere ca e de la cea mai buna prietena il face mai special. >big grin

| Iullianna a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un ceas koton(si eu am primit unul de ziua mea de la cel mai bun prieten), dar unele sunt destul de scumpe, si ai mentionat ca nu vrei sa dai foarte multi bani pe cadou.Asa ca alta varianta ar fi un lantisor cu initiala fetei,o bratara interesanta sau un set format dintr-o bratara,lantisor si cercei.
Ar mai fi varianta de ai lua o pereche de pantaloni scurti,cum se poarta acum, colorati, zdrentuiti si cu tot felul de tinte, majoritatea fetelor sunt inebunite dupa ei, si sunt destul de ieftini daca stii unde sa cauti.Si pe deasupra ai putea sa-i iei un maiou dragut cu o animatie interesanta, e vara deci cred ca i-ar placeahappy.
Funda?

| MaDaaLiNaaa a răspuns:

Am o idee. in magazinele cu accesorii sunt tot felul de bratari. sunt un tip de bratari negre cred, cu o jumatate de inimioara. pe o jumatate scrie frie iar pe cealalta ends. ia 2 bratari astfel tu vei avea o jumatate si ea cealalta, iar daca veti alatura jumatatile o iasa cuvantul friends. happy. sau un magnet cu mesaj de prietenie este dragut. o esarfa draguta, sau daca ii plac accesoriile i-ai o pereche de cercei sau un lantisor. daca ii place sa asculte muzica i-ai un cd cu trupa preferata sau artistul. sau o rochita de vara.
si daca ii place dulcele i-ai ciocolate preferata. nu mai stiu... o caseta de bijuterii.

sper ca te-am ajutat.

| Ruuxxii a răspuns:

Pune o poza cu tine si cu ea in rama. happy Good luck happy