| murete a întrebat:

Ma intreb daca ma puteti ajuta sa imi fac viata mai usoara la jocul darkorbit daca aveti hack-uri sau modalitati mai "legale" de facut uridium si/sau credite rapid va rog sa le spuneti.

PS:funda la metoda care imi aduce uridium sau credite multe si rapid.

3 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Metoda cea mai buna e sa ceri ajutorul jucatorilor mai mari, sau sa aduci(de exemplu) un sibelion spre portal un sunt jucatori si acolo o sa fie un goliath sau careva care sa te ajute.

| murete explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Tin sa mentionez ca eu am un goliath cu 5 drone 5 lf-3 2 lf-2 si restul full mp-1

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru murete):

Atunci fa aceeasi chestie pe mape mai mari cu jucatori mai buni.