| Exacticus a întrebat:

Buna TPU ma intrebam daca ma puteti ajuta cu ceva :
Am reinstalat windowsul si am bagat driverele cum erau dar numai am winrar il folosesc ca pe config ca sa ma joc pe cs
dati-mi un link pentru un winrar care are si config(cfg) printrre celelalte ex zip; rar etc...
Va rog stie cineva vreun winrar?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Borderline a răspuns:

-Uh, există un sigur winrar, care are mai multe versiuni desigur.
-Nu știu la ce te referi cu config cfg.
-Winrar-ul conține și zip, rar și celelalte extensii de la arhive.
-O simplă căutare pe google și rezolvai problema:
http://www.rarlab.com/download.htm
Click pe Romanian 64 sau 32 bit, depinde de windowsul tau, dacă e pe 32 sau 64 de biți.

| Exacticus explică (pentru Borderline):

Mersi, dar ca sa stii este pentru jocuri cfg-urile in el sunt niste binduri care iti modeleaza jocul scrii consolo config.cfg si se modeleaza deci daca pun asa
Bind "a" "+moveleft" acesta sed va da la dreapta dar sa stii ca aceasta comanda este universala o comanda care nu o gasesti la jocuri ar fi
Bind "Mouse2" "+left"
se va da singur la stanga asta este configul uitete pe ytoutube ajuta-ma si pe mine ca nu pot face cfg pentru cs

| Borderline a răspuns (pentru Exacticus):

Presupun ca sunt doar la jocurile de la Valve. Uh, eu nu ma joc decat L4D de la valve. Oricum incearca http://resursecs.com/configuri.html, sau cauta pe google ^^