| Exacticus a întrebat:

Buna tuturor (TPU) ma intrebam daca ma puteti ajuta cu ceva.
Am reinstalat windowsul xp sp3 si nu stiu ce driver sa bag ca sa-mi mearga sonorul.Deci am reinstalat windowsul apoi am bagat toate driverele (acestea functionau toate) iar cand am bagat boxele in priza nu functiona am intrat insoud effect si apoi in multimedia dar nu stiu ce are este asa cenusi si nu il pot modifica este la 0 %
Cine stie

Răspuns Câştigător
| Ax3LdeV a răspuns:

Descarca slimdrivers si iti cauta el driveru corect de sunet daca e alta problema lasa mesaj