| 5IrOK a întrebat:

Buna TPU! Ma joc GTA 4 si m-am pus pe facut misiuni da la una imi cere sa prind pe unu' urcand pe o cladire in lucru. am urcat pana la etajul 1 si acolo am o scara cum urc pr ea?

Răspuns Câştigător
| therock_5828 a răspuns:

Stiu misiunea am trecut de ea.
Cu F te urci pe scara, si apoi mergi pe ea cu W in sus si cu S in jos.

Funda!

3 răspunsuri:
| KennyBa a răspuns:

Si daca dai shift te uric mai repede [aceasta e continuare raspunsului lui the rock]! bft!

| Ionutza2012 a răspuns:

Cauta un cod pe net sau poate ca trebuie sa urci prin alta parte. Vezi ca sunt coduri pentru elicoptere, masini zburatoare etc. Eu am GTA Romania 2, nu stiu ce coduri sunt la tine dar la mine primesti elicopter si motocicleta cu Shift+Delete. Incearca, poate merge si la tine!

| jastin2013 a răspuns:

Zi si mia te rog de unde ai descarcat gta 4 pls. daca vrei sa-mi zici pe mess id-u meu este: jastin_golf4