| xBinacaX a întrebat:

Ma joc un joc suuuper dar nu prea ma pricep... sunt incepatoare si mai sunt si fata, n-am mai jucat niciodata asa ceva si am o tinta de te speri (sunt mai rau ca un experiment esuat), jocul se numeste S4 LEAGUE si caut un hack big grin nu conteaza cum e atat timp cat merge, in mare parte hack-urile pe care le-am incercat nu au merssad, si nici foarte multe nu am gasit, imi puteti spune cum sa folosesc hack-ul si de unde il downloadez?

1 răspuns:
| Mariannnnn a răspuns:

1 hackurile la League sant cu bani
2 daca vrei sa te inveti sa joci, joaca cateva saptamani luni fara hack dupa cauti un hack bun ca sa stii ce faci cu el etc
3 nu conteaza ca esti fata sau baiat toti santem experimente esuate cand incercam ceva nou eu la 7 ani am incercat scoala si am am esuat de stiam cai asa de grea nu mai incercam laughing