| denisik32 a întrebat:

Buna TPU.ma numesc denis si am o ntrebare: vreau si eu niste coduri de branze sau de capsuni in afara de /facebook, verificarea imail-ului, sau /atelier nu stiu cum. orim il am...deci mai stiti? FUNDA ...multumesc!

Răspuns Câştigător
| MrWanted a răspuns:

Am mai raspuns la un astfel de comentariu, si am mai spus ca nu exista hackuri pentru jocuri online.Singurele hackuri care sunt pentru din astea sunt hackurile de fatada(adica hackul modifica doar vizual valoarea)

| denisik32 explică (pentru MrWanted):

Eu nu vorbesc despre hackuri

1 răspuns: