| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu eroarea aceasta la RaiderZ? Dupa ce ii dau StartGame mi se incarca ceva jos in coltul din dreapta si dupa imi da o eroare care suna cam asa: "You graphics card does not support Shader Model 3.0".Trebuie sa descarc ceva? Daca da puneti link de download sau daca nu spuneti-mi ce trebuie sa fac! Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Placa ta video nu suporta Shader Model 3.0
Nu poti rezolva problema decat cumparand o placa video noua.

| AdrianTh3BoyYy a răspuns (pentru chronoStrix):

O sa-mi iau alta placa video.Sa vad daca merge!

| chronoStrix a răspuns (pentru AdrianTh3BoyYy):

Sa verifici daca placa video suporta Shader Model 3.0

| AdrianTh3BoyYy a răspuns (pentru chronoStrix):

Ee bine acum! Mergebig grin