| PaulaJy a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un cont de Imvu pentru fata, nu stiu. unul mai vechi care nu va mai foloseste sau daca puteti sa faceti unul nou, nu conteaza.

Daca vreti sa ma ajutati, va rog sa-mi trimiteti numele si parola contului, prin mesaj, aici pe TPU.

Multumesc, dau fundita! [ Adica : Imi trimiteti mesajul si raspundeti la intrebare cu ceva gen : Ti-am trimis mesajul ] iar daca mie imi place cum arata va voi da fundita.

1 răspuns:
| Tudorica_Mihalache_1990 a răspuns:

Chiar nu stiu