| MariaShk1 a întrebat:

Poate cineva sa imi faca si mie un cont de Facebook? nu conteaza numele, daca puteti, va rog sa imi trimiteti prin mesaj privat email-ul si parola. multumesc mult

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite-mi numarul tau de telefon pe privat si te ajut cu placere. Trebuie sa tinem legatura pentru ca trebuie confirmat contul cu telefonul tau. Va veni o parola din cifre si trebuie sa mi-o spui. Nu vreau sa bag numarul meu de telefon.

| MariaShk1 explică (pentru Salontanul):

Asta e problema, ca am deja un cont cu numarul meu. ma gandeam ca poate are cineva un cont deja facut si nu ii mai trebuie sau cineva care are mai multe numere de tel.