| BoMmbonikaDuUlce1 a întrebat:

Mereu cand intru pe un site imi apare si alt site si uneori imi zice ca sunt vizitatorul de-al 100.000.000 si ca am castigat un Ipad 3 alb si sa imi dau nr de card ca sa imi ridic premiul
Ce sa fac? ...eu cred ca este o gluma. Voi ce credeti? Ati mai dat peste asa ceva? Ce ati facut?

Dau Funda

3 răspunsuri:
| vladutt a răspuns:

Salut.Stiu faza.Si mie mi-a aparut la fel.Am incercat sa trimit dar nu mi-a mers, iar peste 3 zile mi-a aparut la fel.Sunt puse de niste escroci pentru a te pacali.Noroc.

| uzzykidu1 a răspuns:

Nu te lua dupa ei e o gluma te mint.te pune sa trimiti bani.

| Adrian929 a răspuns:

Este o gluma pusa de hackerii.Sa nu bagi in seama chestiile alea o sa iti pierzi bani daca dai nr. de tel.