| andrey04 a întrebat:

Cand intru pe google chroome imi apare ca am castigat un ipad si pe unele site-uri ca am castigat un iphone 5 si zice sa dau OK ca sa imi revendic premiul? ESTE adevarat sau e vreun virus ceva?

4 răspunsuri:
| elenasofia a răspuns:

Minciuni si virusi

| AlexSarariu a răspuns:

E fake. Asa apare la toata lumea. Stiu de la un coleg care a incercat si s-a ales cu cativa virusi. Eu in locul tau as ignora acel semn.

| Blackobsession a răspuns:

Clar e un virus! adica fara sa faci nimic tu ai castigat un iphon5?laughing e ceva in genu premiilor castigate la reclamele de pe marginea paginii laughing nu lua in serios

| emilmodiga a răspuns:

Daca dai ok sigur te asiguri cu un virus sau doi