| 0LeHeL0 a întrebat:

Buna Tpu.Metin2 se poate instala doar in C/program files? Ca eu as vrea sa-l pun pe D. Dar nu stiu cum. Explicati-mi Please.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Ca orice joc se poate instala in orice partitie la instalare ori apare change location ori are instalare standard si costum daca are costum atunci mergi pe costum si o sa iti dea posibilitatea sa schimbi locatia instalarii

1 răspuns:
| ZOUKYE a răspuns:

Buna! Faci asa:
Deci cand dai instalare dai next cand ajungi acolo unde ai probleme in loc de ce e psu dai pe Costum installer... apoi selectezi unde vrei sa l instalezi