| GaNeA001 a întrebat:

Nu pot instala progreme. Azi a aparut problema. Poate fi de la antivirus? Azi am copiat BitDefender si... poate fi de la asta?

Imi apare : the files setup is corrupted. Please obtain a new copy of the program.

7 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Nu! Nu poate fi de la asta!
Probabil ai facut si altceva.
Mare lucru nu inteleg din explicatiile tale.

| paul365 a răspuns:

Sterge si dezinstaleazati antivirusul pe care il ai acum si instaleaza-ti avast.Eu am avast simi merge excelent.

| paul365 a răspuns:

Sau ai virusi in PC si filele pe care vrei sa instalezi sunt infectate.

| iubitic a răspuns:

Sterge fisierele temporare din windows, poti folosi foarte bine Ccleaner, restarteaza pc.si incearca si cu un alt browser.De obicei, daca descarci cu internet explorer, mai apar asemenea probleme. Daca utilizezi, un program dedicat de download incearca sa descarci fara el.

| GaNeA001 explică:

Paul, BitDefender este considerat cel mai bun antivirus al anului 2011 cred ca si 2012 dar nu sunt sigur.Cat despre virusi azi am dat scanare cu el si a sters tot ce era. iubitic am sa incerc ce-ai zis cu ccLeaner si folosesc google chrome in tot ce fac.

| GaNeA001 explică:

Mda, am incercat cu ccleaner tot la fel, dar am mai facut 20 gb liber laughing mersi oricum.

| DeepInside a răspuns:

Instaleaza-ti avast sau nod32, astea sunt cele mai bune din punctu' meu de vedere, good luckwinking