| Kittenh a întrebat:

Buna TPU mi-am adus aminte de un joc din copilarie si nu mai stiu cum se numeste era gen fps ww2 daca e poate il recunoasteti dupa fazele astea:
1-La inceput aparea un soldat american care statea la umbra unui copac si scria in jurnal
2-Mergeai si vedeai un avion prabusit dupai ajungeai langa un hamabar ori o casa si acolo era un medic si un soldat ranit
3-Armele de la inceput cred ca erau un sniper un colt sau un tomphson
4-dupa ce distrugeai tancu si trebuia sa mergi undeva unde erau niste lunetisti germani care trageau dupa aia ajungeai la o casa si se aflau soldati nemti si acolo mai era un general si se vedeau niste volkswagen kublewegen.
Dau funda dar v-a rog trimitieti-mi un video sau ceva chiar imi doresc sa joc acest joc.

3 răspunsuri:
| Andrei9822 a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca e "wolfenstein".

| Kittenh explică (pentru Andrei9822):

Din pacate nu ii wolfenstein deoarece wolfenstein ii un gen sf combinat cu ww2 ala care l-am jucat era mai realistic la fapte si din astea.

| Andrei9822 a răspuns (pentru Kittenh):

Pai incearca HALO1, 2,3 sau N.O.V.A sunt tari jocurile