| Codrut_Lupea_1974 a întrebat:

Buna TPU.Mi-am instalat DxTory (program de filmat) m-am uitat pe Youtube la setarile pentru el si nu imi merge sa filmeze. Adica programul este instalat complet si apas pe butonul setat pentru inregistrare si nu se intampla nimic. Poate e un driver ceva?
Va rog mult de tot pls.

Răspuns Câştigător
| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Ce pc ai?

| Codrut_Lupea_1974 explică (pentru Burcea_Valentin_1999):

Am un laptop Asus X51Lseries

| Burcea_Valentin_1999 a răspuns (pentru Codrut_Lupea_1974):

Si ce componente? procesor rami placa video

| Codrut_Lupea_1974 explică (pentru Burcea_Valentin_1999):

Ram 2GB procesor Intel(R) Celeron(R) 2.00 GHz placa video Mobile Intel R 965 Express Chipset Fmily

| Burcea_Valentin_1999 a răspuns (pentru Codrut_Lupea_1974):

Ai componente prea slabe pentru a filma

| Codrut_Lupea_1974 explică (pentru Burcea_Valentin_1999):

WTF filmez cu OBS si imi merge (cu putin lag) si nu imi merge cu dxtory? LOL

| Burcea_Valentin_1999 a răspuns (pentru Codrut_Lupea_1974):

Depinde de program si ce resurse foloseste