| Claudion a întrebat:

Vreau si eu un program care filmeaza timp indelungat. ore... ceva gen fraps. dar sa filmeze mult si bine...
si daca se poate un program cu care sa editez ce am filmat.(daca ar fi 2 in 1 ar fi super), daca este sa tin programul in bara.cand apas o tasta.(F12/F1/...*/. ETC) sa inceapa sa inregistrez.si cand apas iar sa se opreasca...
sa pot edita ce am filmat, sa pun o parte la inceput. una la mijloc.intelegeti ideea.
cel care imi da cel mai mult ajutor primeste funda(normal)

4 răspunsuri:
| Claudion explică:

Biencush, măta! altcineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici fraps gratuit care are deja licenta pusa: http://www.megaupload.com/? d=HP3P1ALO

Tot ce trebuie sa faci e sa-l instalezi si gata il poti folosii normal si gratuit dupa bunul plac.

| Alberto123 a răspuns:

Tot nu merge nici ala dupa megaupload