| SimionAlexandru69ever a întrebat:

Mi-am instalat jocul The godfather 1 toate bune si frumoase pana cand mi s-a terminat instalarea jocului si imi da sa citesc Redme-ul si sa lanseze aplicatia.Dau sa se lanseze aplicatia, mi se lanseaza ma joc o ora pe el dupa care ies afara din joc si sting calculatorul dupa trei patru ore il reapriind si vreau sa intru in The Godfather 1 dau dublu click si nu imi apare nimic mai dau odata tot nimic de ori cate ori as da dublu click-uri nu imi da imaginea ce sa fac? Rog frumos ajutati-ma ca sunt nebun dupa acest joc si dau FUNDA,,,, deci VA ASTEPT RASPUNSURILE

2 răspunsuri:
| PolBoss a răspuns:

Cauta pe net un pathc cu o versiune mai noua sau daca nu-ti merge descarcati the godfather 2.

| SimionAlexandru69ever explică (pentru PolBoss):

1.Nu ai putea tu sa imi dai un patch (sa cauti)
2. Godfather 2 nu imi merge pentru ca nu am placa video mare