| Manda_Gabriel_1995 a întrebat:

mi-am luat Roblox pe telefon si cand intru in jocuri apare o imagine gri si numele jocului, si nu se mai incarca.

Răspuns Câştigător
| anonima480 a răspuns:

Hm. pai depinde de telefon... poate telefonul tau ne este suficient de bun pentru a rula jocul ..sau, mai incearca odata, dai restart telefonului, dezinstalaza jocul si instalaza-til iar. daca nici atunci nu merge, chiar nu stiu. funda?^.^

| Manda_Gabriel_1995 explică (pentru anonima480):

Prima data cand l-am luat a mers, apoi dupa ce l-am luat dupa cateva zile iar nu a mai mers, si l-am instalat de multe ori.

5 răspunsuri:
| Manda_Gabriel_1995 explică:

Multumesc anonimus l-am stins si aprins si a mers jocul

| Manda_Gabriel_1995 explică:

Mersi si tie teutzzu

| teutzzu7 a răspuns:

Cred ca stiu eu dar iti trebuie root pe telefon ca sa mearga.

| Manda_Gabriel_1995 explică (pentru teutzzu7):

Si apoi o sa mearga?