| ClaudiuEly a întrebat:

Am un telefon cu android. Si cand intru in anumite jocuri scrie ceva de genul "numele jocului" s-a oprit. De ce imi scrie asta

Răspuns Câştigător
| 5yr0Kk a răspuns:

Salut! pot fi mai multe cauze..probabil telefonul nu are memorie ram destula sau memorie de stocare destula(unlele jocuri din play necesita niste fisiere in plus fata de ce scrie la prezentare) sau mai sunt jocuri care necesita o conexiune de date /wireless pentru ca poate cauta actualizari...
Funda?:d

1 răspuns:
| JUST44FUN a răspuns:

Nu stiu, am si eu un s3 luat din decembrie(nou) si cand ma mai joc ceva mi se opreste jocu