| AngelMuscleman a întrebat:

Buna TPU mi-am pus gta sa si m-am saturat de skinul ala. asa ca am descarcat cleo 4 m-am uitat pe youtube cum se foloseste am facut tot si a mers. dar m-am saturat de skinurile alea si vreau alte skinuri.nu gasesc sa descarc dati-mi voi daca stiti niste linkuri! funda+vot

Răspuns Câştigător
| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns:

Www.gtainside.com intra la sectiunea Gta iv dai pagina in jos si uitate in stanga si alege Skin si o sa ai acolo skinuri foarte cool dar si haioase :) sper ca te-am ajutat