| 4l3xXx a întrebat:

Mi-am schimbat windowsul si am vrut sa ma reapuc de metin2apocalypse. L-am descarcat, totul bine si frumos, am lansat patchul iar dupa ce s-a incarcat si am dat start joc nu s-a intamplat nimic. Nu pot sa lansez jocul. :@ ce e de facut? Dau funda la primul raspuns care ma ajuta!
P.S. am avut windows8 si acum tot acelasi windows il am.

3 răspunsuri:
| BDoruAndrei a răspuns:

Instaleaza toate driverele! Mai ales cele video! Daca le ai instalate deja, reinstaleaza metinul.

| Ayelin a răspuns:

Metin2Apocalypse s-a inchis. Apuca-te de Metin2Blade, recomand.

| 4l3xXx explică (pentru Ayelin):

Nu s-a inchis. Un prieten de-al meu inca joaca