| qpUserName666qp a întrebat:

Nu îmi merge Youtube și Google am reinstalat flash player tot nu merge am reinstalat browser-ul nu merge imi arată Eroarea aceasta : Eroare SSL Conexiunea dumneavoastră nu este privată

Acest server nu a putut dovedi că este www.youtube.com; certificatul lui de securitate se presupune a fi cu 1 zile în viitor. Acest fapt poate fi datorat unei configurări greșite sau unui atacator care vă interceptează conexiunea.
Nu puteți continua, deoarece operatorul saitului web a cerut securitate sporită pentru acest domeniu.
Înapoi la loc sigur
Ajută-mă să înțeleg

Când vă conectați la un sait web securizat, severul care găzduiește acel sait întâmpină navigatorul web cu ceva numit „certificat", pentru a-i putea verifica identitatea. Acest certificat conține informații despre identitate, precum adresa saitului web, informații care sunt verificate de o parte terță în care dispozitivul dumneavoastră mobil are încredere. Prin verificarea potrivirii adresei din certificat cu cea a saitului web se poate verifica faptul că sunteți conectat în mod securizat la saitul web cu care ați intenționat să comunicați și nu cu o parte terță (precum un atacator pe rețea).

Chiar acum nu puteți vizita www.youtube.com deoarece saitul web folosește NSTS. În mod normal erorile de rețea și atacurile sunt temporare, așa încât această pagină va funcționa probabil mai târziu. Așa îmi arată si la Google. HELP ME PLS...