| ZapaciLaa a întrebat:

Am si eu o problema cu Facebook-ul. Cand dau sa ma loghez imi spune:
Conexiunea sigură a eșuat

A apărut o eroare în timpul conectării la www.facebook.com.

Ați primit un certificat invalid. Vă rugăm să luați legătura cu administratorul serverului sau cu adresa corespunzătoare de email și furnizați următoarele informații:

Certificatul dumneavoastră conține același număr serial ca și un alt certificat emis de autoritatea de certificare. Vă rugăm să vă procurați un certificat nou cu un număr serial unic.

(Codul erorii: sec_error_reused_issuer_and_serial)

Pagina pe care încercați să o vedeți nu poate fi afișată pentru că nu s-a putut verifica autenticitatea datelor primite.
Vă rugăm să luați legătura cu proprietarii saitului și să-i informați despre această problemă. Ca o alternativă, puteți folos comanda aflată în meniul „Ajutor" pentru a raporta un sait defect.

Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Modifica data si ora la calculator(inclusiv fusul orar, UTC + 2).

De obicei d-aia apar probleme d-astea, data si ora nu-s setate corect.

| Loora a răspuns:

Poate si din cauza facebooku-lui. Mi s-a intamplat si mie uneori.