| ChunjiAndMinnieAreLove a întrebat:

Nu stiu ce are calculatorul meu. Dupa ce instalez un joc si vreau sa il joc nu imi apare pe tot ecranul sau\si mi se blocheaza inainte sa inceapa. (nu chiar la toate jocurile, la majoritatea) Am windows 7 ultimate in 64 bit.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| al3ks a răspuns:

:O unde e fundtizaaa?

2 răspunsuri:
| al3ks a răspuns:

Pai 1 big grinc ti se blocheaza monitorul este prea vechi si nu "duce"
2 tongueoate nu ai cerintele ff bune
3 tongueoti umbla in setarile jokului dar dc ti se inteapa de la inceput nu stiu ........depinde cat de tare ii soliciti raised eyebrows un buzz la :stelea1355@yahoo.com nu strika te ajut eu

| ChunjiAndMinnieAreLove explică (pentru al3ks):

Nu mi se blocheaza monitorul. Doar jocul mi se bloca si gata am rezolvat problema dar iti dau funda pentru ca esti singurul care a raspuns.

| al3ks a răspuns (pentru ChunjiAndMinnieAreLove):

:O unde e fundtizaaa?