| Violetta123 a întrebat:

Nu stiu de ce nu imi mi se incarca cand intru pe club penguin si nici pe youtube. Imi spuneti va rog de ce imi merge asa de greu si stau ore intregi si nu se incarca jocurile. videoclipurile. etc. Cine imi da raspunsul cel mai explicit dau funda va rog repede.

1 răspuns:
| simina96 a răspuns:

Buna! Mai patesc si eu sa nu mi se incarce videoclipurile de pe youtube.Eu daca dau refresh la pagina de cel putin 2 ori isi revine sau daca intru mai tarziu imi merge.Ar putea sa fie problema la ei sau sa nu ai semnal bun la internet.