| perfectP1 a întrebat:

Ce pot face sa se incarca videoclipurile mai repede? Daca vreau sa vad un videoclip pe youtube sau pe alt site se incarca foarte greu.:l
Netul merge destul de bine, browserele merg foarte bine
O solutie?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, cred ca e de la Adobe flash incearca sa il updatezi (cauti pe net Adobe flash youtube si updateaza)

| perfectP1 explică (pentru anonim_4396):

O sa incerc, mersi de raspuns, oricum nu cred ca ar putea fi din alta cauza...netul este destul de bun descarca repede, am destula memorie+ ca am scanat de virusi. Sper sa mearga happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru perfectP1):

Ok,noroc!