| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Buna TPU ! Vreau sa stiu de la cei care joaca metin2 tim de ce atunci cand vreau sa citesc o carte ( specifica , caracterului meu ) imi apare code... ( urmate de cateva cifre ) . Nu pot sa le citesc , deci nu imi pot imbunatati magia . Am incercat de mai multe ori si nu pot sa le citesc . Ce trebuie sa fac ?

funda

1 răspuns:
| Babylonul a răspuns:

Joc metin2.tim cand citesti o carte prea avansata pentru caracterul tau sau o carte ne compatibila iti apare,, code,, eroare deaore ce nu este inregistrata cu definitia,, aceasta carte nu este compatibila,, ceva de genu e un bug oricum care se va rezolva in curand. daca vrei mai multe explicatii da pm inapoi laughingbafta