| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Pentru cei care joaca Webkinz si au Signature Golden Retriever sigur la inceput le-a dat cadou un tobogan cu apa. Dau la schimb orice vreti pe el.Si credeti-ma ca am multe lucruri.Ca sa nu ma intelegeti gresit nu vreau contul vreau sa-mi trimiteti toboganul.Userul meu este mirunabalerina. Spuneti-mi aici ce vreti la schimb.

1 răspuns:
| SmarandaBolea a răspuns:

Imi pare rau, la mine e vulpe, nu golden retriever!sadDaca o sa gasesc o persoana cu ainele asta, o sa ii spun!